| Chnss a întrebat:

Hey TPU.Am cunoscut un baiat cu care am muuulte in comun: Numele de familie,varsta, cartierul unde stau.Si chiar imi place de el,este foarte dragut.Dar nu stiu cum sa ii dau de inteles ca il plac fara sa par disperata, il am in lista de mess dar nu vorbim foarte des.A zis ca ar vrea sa ne vedem pentru ca e chiar curios sa ma cunoasca persoanal.Imi dati si mie sfaturi va rog frumos.Multumesc anticipat.:*

3 răspunsuri:
| impresivepanda a răspuns:

Pai eu iti propun sa aflii daca lui ii place de tine! Daca da... atunci o sa inceapa el cu chestile astea, sau cel putin asa ar trebui happy. Si - intalnestete cu el ca sa va cunoasteti puteti forma o relatie repede.

| Chnss explică:

Poi si cum sa aflu? Eu intreb daca sa ii zic eu ca il plac sau nu?

| Roxana_Murgulet_1998 a răspuns:

Poti sa comunici mai mult cu el...