| alexandru123456alexandru a întrebat:

am jocul ala IGI 2 Convert Striker si am ajuns la o misiune cand trebuie sa pun bomba unui pod dar nu stiu cum sa selectez bomba si cum o pun funda celui care am ajuta :X

2 răspunsuri:
| george_6622 a răspuns:

Mah apasa e.dar trebuie sa fi langa pod... podul are 4 picioare in apa.pui pe fiecare picior cate 1 bmb...si dupa ce ai pus pe toate 4 picioarebe bomba trebuie sa fugi in 20 secunde

| Prisaca_Gabriel_1998 a răspuns:

Trebuie sa te duci pe lînga pod si tii apasat e la cei 4 stalpi si apoi te duci de unde ai început