| mikutssa a întrebat:

Am nevoie de cateva mesaje de scris in album pentru sfarsitul claseia 8a. Adica am incercat sa caut pe net dar nu am gasit si nu imi vine nimic in minte... Putin ajutor va rog!

3 răspunsuri:
| mariaaaaaaaaa a răspuns:

Pentru 4 ani impreuna, plini de bucurii, tristeti, si note proaste. Sper ca nu ne vom uita unii pe altii.
2.Pentru colegii mei sper sa nu uitam momentele frumos petrecute in cei patru ani.Si sa nu se schimbe prea multe.Sa ne amintim cu drag ce faceam in ani ce au trecut, lucruri bune dar si lucruri rele.

Va multumim foarte mult pentru ca ne-ati indurat 4 ani si pentru ca ne-ati trecut pana acum. Va dorim sa aveti noroc in viata si sa aveti parte de tot ce e mai frumos!

In tot ce am sa fac n-o sa uit nimic de fapt
Niciun pact dintre toate nu va ramane uitat
Constat ca o perioada frumoasa tocmai s-a terminat.

Uite asa trec pe langa noi 8 ani
Ne-am bucurat si am sarbatorit cand am avut bani
Ne-am simtit bine si nimic n-a fost de prisos
Ca fara noi dadea faliment magazinul de jos

Si eu termin clasa a8-a si am fost in aceias situatie ca tine kiss. Succes la examene kiss... Fundaaa? :O3

| EvelineM a răspuns:

Cred ca cel mai bun mesaj ar trebui sa vina din inima, dar uite niste mesaje care mi-au venit acum in minte si poate te pot ajuta : " Imi pare foarte rau ca trebuie sa ne despartim, niciodata nu imi voi uita colegii din clasele 5-8.Dar, un sfarsit e un nou inceput... Adio, Clasa a 8a!" sau : Nu am cuvinte sa descriu ce simt. Pe de o parte bucurie, pe de o parte tristete, imi pare foarte rau ca trebuie sa ma despart de colegi, dar imi pare bine ca voi merge la liceu, alaturi de alti oameni minunati ca acestia pe care i-am intalnit pana acum, care m-au ajutat si iubit. Adio, clasa a 8a! "winking. sper ca ti-am fost de ajutor...

| ciurus007 a răspuns:

In Acesti 4 Anii De Cand suntem Colegi Am Inpartasit De Toate Sentimende DE Bucurie, Ura, Uneori Si Dragoste Dar Am Trecut Peste Toate Bune Sau MAi Putin Bune. Si uite Acum Absolvim Clasa a 8-a Si Poate Cu Cativa Dintre Voi Nu O Sa Ne Mai Vedem Va Doresc Multa Bafta Si Noroc In Viata Si Multa Fericire Din Partea Mea