| love10andra a întrebat:

Hey TPU!
Am nevoie de cineva... care stie sa sparga pagini de FB.
Cineva mi-a furat o pagina de FB... de +10 000 likes si o vreau inapoi!
Pentru mai multe detalii, cum a fost furata pagina... etc, contactati-ma la id-ul : alexandra.andra10.
P.S : Sunt content creator pe acea pagina!winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să ghicesc: ai dat drepturi de administrare unei persoane care s-a dovedit a nu fi de încredere.

Soluția: convinge-o să-ți dea drepturi de administrare din nou și apoi fă ce ți-a făcut ea acum. Șanse nu prea cred că ai.

Facebook îți spune care sunt riscurile atunci când dai drepturi de administrare. Și de asemenea, că nu vor interveni în cazuri de genul ăsta...

E o lecție pe propria piele. Și poate că e mai mult decât ai pierdut.