| munteanella a întrebat:

Hey TPU!happy
Am o intrebare.happy Daca la desen v-ar da de facut un desen cu niste personaje din desene animate sau povesti,ce ati face?[gen:capra cu trei iezi,dexter, tom&jerry]Fundahappy!

Răspuns Câştigător
| Dheutsik a răspuns:

Eu as alege Tom&Jerry pentru ca nu te poti gandi la coplilarie fara sa te gandesti la ei, si consider ca ceea ce desenezi trebuie sa te reprezinte. Sper ca te-am ajutat. Funda?

4 răspunsuri:
| RockTheNation a răspuns:

Incearca sa faci niste pokemoni, sau poti sa-l faci pe marsupilami (acea maimuta cu coada lunga ) big grin

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Calesca -bostan (Cenusareasa)

| aliiluvyou a răspuns:

Bună.
Chiar am avut mai de mult tema asta. Eu l-am desenat pe Mickey Mouse. Mi se pare foarte uşor şi drăguţ.
Baftă! happy

| peticica001 a răspuns:

Pe shrek. spongebob, winnie de plus sau pe bambi
daca vrei sa te inspiri http://www.copilul.ro/......sene-cp64/