| Rebeca269 a întrebat:

Am o intrebare despre skateri de la firma Amrica skate, vreau sa imi iau o pereche de skateri dar nu stiu cum sunt marimiilelaughing. Seamana cu cele de la converse? As fi vrut sa imi comand marimea 36 dar nu am gasit decat 35, 37, 37sad. Eu am o perche de conversi 35 si imi sunt buni.Seamana marimile de la Amrika Skate cu cele Convesre pentru ca atunci imi iau 35.Plss help daw Funda:*

Răspuns Câştigător
| LaLaLea a răspuns:

Da.sunnt mai mari cu cateva marimi deci daca iti iei 35 este foarte ok