| Allex2003 a întrebat:

Hey tpu.Am o intrebare mai delicata, imi placea de cateva zile bune de o colega din clasa(a9a),iar sambata i-am spus ca o plac(puteti sa ma injurati,dar am facuta prin wapp, pentru ca ma pierd cand o vad in fata mea).De cand i-am spus, pare ca nu ma mai baga in seama deloc, dar nu pare supărată. Credeti ca nu ma place, am facut ceva gresit? Devin putin trist cand o vad langa alti baieti????.....Pana acum se punea langa mine, m-a luat odata in brate si o prietena de a ei a spus ceva de genul "Tie iti cam place de el?", iar ea nu a spus nimic, iar dupa 2-3 minute a plecat la locul ei.....Nu imi dau seama deloc.Mi-ati putea da sfaturi? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Nico23458 a răspuns:

Cel mai bine ar fi fost să vorbești cu ea in fata. Știu că e greu, dar fetele cam apreciază asta la un băiat. Nici acum nu e târziu să vorbiți fata in fata.

| dalexbun a răspuns:

Invit-o la o plimbare, fa-ti curaj.E cel mai sigur.