| RockOut4ever a întrebat:

Am o mica problema este un tip de care imi place inainte de vacanta de iarna prietenul lui l-a impins in mine si a spus "vezi ca asta te place " iar in ultima saptamana inainte de vacanta intersemestriala o prietena de-a mea i-a spus ca il plac. Vineri prietena mea mi-a facut cunostinta cu iubita lui dar cunostinta la genu ca "vezi ca asta e iubita lui Sorin " si ei i-a spus " vezi ca ei ii place de Sorin ". Si i-am spus ca imi pl de altcineva. Dar dupa vacanta a inceput sa ma evite adica nu mai coboara la parter cand termina orele iese pe la profesori ( iesirea de la elevi e fix unde are geamurile clasa mea si el stie ca de obicei stau ori in curtea scolii ori in clasa ). Voi ce ziceti? ma mai place?
Ps: ma gandesc ca nu ma mai place pentru ca au trecut aproape 2 luni de cand a spus prietenul lui asta

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu te mai place.