| Ard_Andy_1998 a întrebat:

am o pr, oblema. URGENTA cu un router
Am luat un router Wirless Asus RT-N10E si am vrut sa il conectez.
am un Pc la care aveam un cablu simplu de la rds.
am conectat acel cablu la router ala din pachet unu la pc si unu la router la lan 1 si ala pentru priza la locul lui.
can sa il instalez imi dadea eroarea asta numerica 732796263 si nu-s ce cu violation.
Va rog ajutor

1 răspuns:
| Florea_Mihai_1997_pGSa a răspuns:

Stai c nu prea inteleg.
Tu trebui sa faci urmatoarele
Cablul de la rds il bagi in rutar la portul de WAN iar alt cablu tot de internet il bagi cu un capat in portul LAN 1 iar celalalt in pc.
Sper ca am fost de ajutor. Funda.