| wolfie182 a întrebat:

:] Am o problema :d... mi-am activat si eu acea cronologie pe Facebook si acum nu mai imi place si as dori sa o dezactivez si nu stiu cum. Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Nu mai merge dezactivata din cate stiu eu.

| traie994 a răspuns:

Sorry da sunt programe si pe facebook care nu le mai poti opri este tot asa 'faze de ras'sau ceva de genu si horoscop,, deci tot ce poti face e sa dai not like si se poate daca ai noroc sa nu-ti mai trimita

| Tataee_2131 a răspuns:

Noi te putem ajuta, dar nu o mai poti dezactiva de anul trecut de prin 26 decembrie a devenit permanenta happy!