| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mare! Am par pe maini si nu stiu ce sa ma fac, zici ca sunt o maimutacrying Si o sa vina iar primavara si vara cand voi purta tricouri si nu mai suport. Va rog spuneti-mi, cele care au mai trecut prin asta, cum ati rezolvat problema.
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| syro a răspuns:

Daca te epilezi cu ceara de mai multe ori nu o sa mai creasca asa repede si o sa ajungi sa mergi la epilat odata la 3luni...cu conditia sa mergi la un salon e mult mai bine...nu te chinuii sa ascunzi mai bine scapa de el usor si nu doare foarte tare

3 răspunsuri:
| Insurgent a răspuns:

Cei drept si eu am laughing, dar nu-ti recomand epilarea pentru ca o sa-ti creasca si mai mult, mai mare si mai groaznic laughing, lasa-l asa, eventual daca char vrei sa acoperi o parte din mana poti folosi multe bratari dinacelea impletite smug va arata fain

| cobritsA a răspuns:

Buna! Du-te la un cabinet de cosmetica sa te epileze,(daca esti fata), daca esti baiat nu prea ai ce sa facisad
O zi buna!

| pynnk a răspuns:

Epileazate thinking