| emma21 a întrebat:

Deci, problema este ca : eu am 13 ani si nu am purtat niciodata sutien insa se apropie vara cu tricouri si restul si mai toate prietenele mele poarta nu vreau sa ma simt ciudat dar nu stiu daca e prea devreme.Nu am sanii foarte mici dar nu stiu ce sa zic. Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Uite eu port dinasta
http://www.google.it/......tp?/imgres si e foarte comod pentru ca am ceva tate si celalalt normal ma deranjeaza, e foarte comod si nu se noteaza

4 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Nu te lua dupa prietenele tale, conteaza sa te simti tu bine si confortabil

| DeniZu a răspuns:

Eh acum depinde cum te simti tu mai bine, daca te deranjeaza sutienul, poti purta bustiera, e mai confortabila, sau poti pur si simplu sa nu porti nimic, sunt multe fete care nu poarta nici sutien si nici bustiera pentru ca nu se simt ele bine cu ele

:* >big grin

| changedgigi a răspuns:

Ai la ce sa porti sutien? Daca inca nu te-ai dezvoltat indeajuns, nu ai cum sa iti iei sutienu. Poarta bustiera, duuh.13 ani si ce probleme ai. Vorbeste si cu mama ta, poate te ajuta.

| bianca_7767 a răspuns:

Ca la 13 ani esti prea mica