| Toshima a întrebat:

Am o problema.Mi-am creat un al doilea user pe PC, care l-am facut admin din greseala. Aveti idee cum pot sa-l sterg? Va rogg, funditee xD

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Te duci la Start>Dai click pe imaginea contului tău(mai sus de documents și numele contului tău), după care dai pe manage another account selectezi acel cont, si dai delete the account(delete files si delete account - cu files faci dacă n-ai fișiere importante pe acel cont).