| Evadidi00 a întrebat:

Hey, TPU.
Am parul saten și vreau sa-l fac roz la vârfuri cu hârtie creponata
Problema e ca nu știu dacă îmi va ieși culoarea ok..parul meu nu e nici foarte închis, dar nici foarte deschis...e un saten mediu.
Înțelegeți voi.
Îmi puteți spune dacă mi-ar ieși culoarea sau dacă nu, cu ce culoare mi-ar sta mai bine, având in vedere ca am parul saten.
Multumesc anticipat.
Ofer Fundița.

Răspuns Câştigător
| AndryDya a răspuns:

Culoarea roz iese daca probabil bagi mai multa hartie am si eu colege care fac chestia asta laughing si le iese culoarea

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Baga mai multa hartie ca sa fii sigura ca iese roz.