| bkb300 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor. Uitati am un telefon sony ericson model K330 http://www.mobilegazette.com/sony-ericsson-k330-08x06x01 7.htm si mi-am luat un cablu de date si nu stiu cum sa imi pun pozele din telefon ppe computer daca m-ati putea ajuta, dau funda.

2 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Pai cablu de date ti-ai luat, dar ai si card la telefonul ala?!
Ca daca nu, nu se prea poate. De fapt, se poate, dar nu la toate telefoanele.

| Lolypop98 a răspuns:

Pai introduci cablu de date la telefon apoi cealalt mufa la comp si iti va aparea in my computer un folder vezi pozele si le descarci funda?