| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare si sper ca o sa imi raspundeti cat mai multi. Un baiat din clasa mi-a spus de 2 ori grasa. A spus asta pentru ca asa crede sau ma tachineaza? Pentru ca eu cred ca ma place dupa cum se uita la mine, iar la scoala in ultima zi a fost o petrecere la noi in clasa si eu dansam cu cineva, iar el, Vlad, a venit si a spus"Ia da-te ma ca dansez eu cu Ioana."
Ce credeti?

3 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Sunt putin plinuta, dar nu grasa.

| florina15 a răspuns:

Daca nu esti grasa,probabil iti spune asa din pricina ca te place, deobieci cand un baiat place o fata o haraie, o tachineaza...

| Jasminee a răspuns:

Daca nu esti plinuta... atunci inseamna ca te place. de obicei cand un baiat place o fata o necajeste.