| Aleqa a întrebat:

Hey TPU!kiss
Am si eu o intrebarethinking

Vreau sa bag niste melodii din pc in tel dar nu stiu ce sa fachappy

Multumesc anticipat!
(scuze categorietongue)

Răspuns Câştigător
| OanaMariaIonita a răspuns:

Buna! Ai cablu de date? Daca da, bagi cablul de date in PC si iti iei ce melodii vrei. Eu asa fac. Sau prin Bluetooth, daca ai la PC. Sper ca ai inteles si ti-am fost de ajutor.happy

3 răspunsuri:
| Unffox a răspuns:

Iti trebuie un clabu de data, USB...

| iulialostlove a răspuns:

Buna! Trebuie sa iti iei un cablu de date pentru ati pune muzica pe telefon din pc si dupa intri in windows explorer si iti va aparea marca telefonului si dai copy pe melodia care trebuie sa fie in memoria pc-ului si dupa dai paste in windows explorer acolo unde scrie marca si seria telefonului. Sper ca ti-am fost de ajutor! Pa'pa!

| gabipower a răspuns:

Usb sau mp4 cu cititor de card si introduci cardul in mp4 si gata