| BigLike a întrebat:

am si eu o problema am un telefon Nokia c3 (cu tasta quarty ) si de un timp nu mi se mai incarca crezusem ca e problema cu bateria si i-am schimbat-o iar pe ecran nu-mi mai apare nimica de ce oare se mai poate repara?

1 răspuns:
| Raul_5121 a răspuns:

Buna! cel mai bun sfat care ti-l pot da este acea de a merge la un service de telefonie mobila si aia ti-l repara happy da se poate! costurine nu le stiu, mergi intrebi il verifica si platesti thinking Multa Bafta!