| Com3 a întrebat:

am si eu o problema! puppy dog eyes

Pana acum, eram pe "casti", adica ascultam in casti si vorbeam la microfon ( sa nu va ganditi ca stateam pe ele )
Si cand am vrut sa mut pe boxe, se aude sonor dar e un bazait ingrozitor, ce ar putea avea?

1 răspuns:
| SayWTF a răspuns:

Incearca sa conectezi Cablul de la Boxe La locul lor De ex Capatul Verde sa fie conectat Bine in unitate iar celelalte 4 (Eu am Boxe DeLux) Sa fie conectate in Gaura lor (Scuzati experesia). Funda?