| ĄĿiŒ a întrebat:

as vrea sa ma vopsesc albastru dar nu stiu din ce culori se obtine Ati putea sa ma ajutati va rog?

3 răspunsuri:
| freedomangel a răspuns:

Albastrul este o culoare primara impreuna cu rosusi galben. Nu o poti obtine din nici-o combinatie. happy

| ĄĿiŒ explică:

AmyK. Solutia aia se duce repede si se intinde, si asta e ideea in magazine nu sunt vopsele albastre.hee hee

| AmyK a răspuns:

In primul rand, ca sa te vopsesti albastru nu trebuie sa faci o combinatie de culori, pur si simplu cumperi vopseaua din magazin sau exista o solutie care te face mov sau albastru thinking, dar i-am uitat numele big grin