| ColdBlooded a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri lungi profunde fara sa aiba rima. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| KittylovesEminem a răspuns:

Cele mai profunde pe care le stiu sunt in engleza..nu ai mentionat in ce limba sa fie, deci sper ca iti vor placea :*.
"The only thing that makes it a part of your life is the fact that you keep thinking about it. "
"It takes time for people to fall in love with you but it's inevitable."
"Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself."
"Sometimes, the worst battle you've to fight is between what you know and what you feel."
"Logic will get you from A-Z.Imagination will get you everywhere."
"Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving."
"You can never make the same mistake twice, because the second time you make it, it's not a mistake, it's a choice."

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Daca vrei de dragoste, iti compun eu, lasa-mi adresa ta de mess pe privat, si iti voi compune eu happy

| xBrokenArrow14 a răspuns:

Uite cateva :
1.Atunci când într-adevăr contezi pentru cineva, acea persoana îşi va face timp pentru tine mereu, fără minciuni, scuze si promisiuni.
2.Si exista mereu un : "Am nevoie de tine" in spatele cuvintelor "Sunt bine"
3.Barbatul ideal al timpurilor noastre intotdeauna face primul pas. Da LIKE la poza
4.Nu ignora persoana careia ii pasa de tine. Pentru ca intr-o zi vei realiza ca ai pierdut luna, incercand sa numeri stelele.
5.- Domnisoară semănaţi cu o vedetă de la Hollywood -Mă faceţi să roșesc, și cu cine anume? - Cu iapa lui ZORRO!
6.Atinge-i inima, nu corpul. Fură-i atenția, nu virginitatea.Fă-o să zâmbească, nu să plângă!
7.Toti se plang ca nu au bani - dar ca nu au minte nu se plange nimeni
8.Un baiat o sa isi aminteasca mereu de fata timida cu inima frumoasa care l-a cucerit cu un singur zambet
9. Când cineva la care ţii pur si simplu pleacă, aminteşte-ţi, că frunzele, toamna, nu cad pentru că vor, ci pentru că a sosit momentul.
La acestea am adunat cele mai multe like-uri pe facebook. Sper ca te-am ajutat. Funda happy?!