| anonim_4396 a întrebat:

avem aici ascultatori de kpop? Daca da atunci ce parere aveti de g-dragon? Toti spun ca este cel mai frumos cantaret de kpop si imi place muzica lui si a formatiei bigbang,dar nu mi se pare cine stie ce intr-adevar este talentat si arara k,dar sunt multe alte trupe cu baieti mult mai frumosi de ex shinee(taemin),teen top(noel, l.joe) super junior, infinite si multi altii chiar a aparut o trupa de curand cu 13 membrii.care sunt trupele voastre preferate?

5 răspunsuri:
| Painkeeper a răspuns:

Si mie imi place BIGBANG, dar m-am cam plictisit de ei de la o vreme. :\ Mi-a placut si inca imi place mult "Coup d'etat" a lui G-Dragon si "One of a cand", "Ringa linga" a lui TaeYang si "Doom dada" a lui T.O.P. Insa trupa mea favorita de kpop este Block B. Sunt BBC devotat! :X

| BibisorxD a răspuns:

Dintre cei enumerati de tine, eu tot la GD raman, e genial pur si simplu.
K-pop ascult doar cateva trupe, nu doar de baieti ce-i drept, ma axez mai mult pe j-rock.

| Expertis a răspuns:

Si mie imi place bigbang dar imi place mai mult SS501, Cn Blue,Block B, Infinite, Girls Generation, BTS, 2pm, After School, Super Junior, 2ne1, Teen Top, F.Cuz,M3LAQ,SHINEE,F(X),EXO-K

| O1HaNa a răspuns:

GD? Ii iubesc pentru talentul si felul lui de a fi.ii ascult toate melodiile si este unul dintre biasi mei preferati.
Intr-adevar exista si alte trupe mult mai talentate, dar nu pot face diferenta laughing
Pfuuu..multe,iti spun cateva
AFTER SCHOOL
BLOCK B
BIG BANG
CNBLUE
ELECTROBOYZZ
FTISLAND
GIRLS GENERATION
2NE1
INFINITE
KARA
MISS-A
BTS
M.I.B
etc laughing

| Bia21 a răspuns:

Imi place mult muzica kpop, si
intr-adevar G-Dragon este talentat. Eu sunt fan NU'EST(Face, Goodbye bye, Action), INFINITE(Paradise, Back, The Chaser), BTS(Dope, I need u), GOT 7(Fly, Girls Girls Girls), EXO(Mama, Monster, Call me baby), IKON, MONSTA X, BLOCK B etc...