| scarswillstay a întrebat:

Hey, TPU!
Azi am descarcat de pe net un program de modificat videoclipuri, Sony Vegas Pro, insa cand vreau sa il instalez in PC imi da o eroare care suna cam asa : "This software requires that you have Microsoft Windows XP Service Pack 3, Windows Vista Service Pack 2, or Windows 7 installed.Please update your operating system and try again."
Ce sa fac ca sa mearga? Mentionez ca am Windows Vista sad.
Dau FuNdAA puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| FireNinja a răspuns:

Descarca Windows Vista Service Pack 2 si iti va merge cu siguranta!

2 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Nu te mai chinui cu asta ca o sa-ti ia o saptamana sa inveti sa umblii pe el.

| SammyMe a răspuns:

Poate nu l-ai luat pentru vista, l-ai luat pentru alt windows