| Stephan142 a întrebat:

Care-i treaba cu Apollo 18? Ma refer la film vs reitate...pentru ca am auzit multi oameni spunand ca filmul este bazat pe fapte reale, ceea ce nu prea cred...Merci anticipat!

Răspuns Câştigător
| ElGreco21600 a răspuns:

Http://news.moviefone.com/......-the-moon/ Uite aici. Misiunea reala nu a fost deloc cum e prezentata in film. Filmul e un horror in spatii. E bullshit. Americanii ar trebui sa se lase de filmele istorice. PS poza ta de profil e *** awesome cu Nissan-ul ala S14 Kouki