| DewMountainDew a întrebat:

Care ma poate ajuta? La lady popular cum imi cumpar iubit? ati putea sa imi spuneti mai mult despre acest joc? va rog!

5 răspunsuri:
| Nothing05 a răspuns:

Buna:*

Nu poti sa-ti cumperi iubit. Trebuie sa te duci la Discoteca si dai la "Du-te la flirt". Depinde de noroc, poti castiga un iubit din prima incercare sau poti incerca de 5-6 ori. Foarte important este faptul ca te poti duce la flirt doar odata pe zi straight face

Este un joc virtual pentru fete in care ai o domnisoara si trebuie sa ii faci iubit,sa o imbraci,incalti, sa o machezi etc.dar trebuie sa faci activitati.sa mergi la fitness,la biblioteca sa citesti, sa iti aranjei coafura, sa iti inchiriezi un apartament.sh sa il decorezi(sa pui mobila)sa faci un curs de bucatar sh sa sa mergi la munca sa castigi bani.dar toate activitatile astea o fac pe domnisoara sa oboseasca si ii scade enegia.asa ca trebuie sa ii dai de mancare.sa maergi la piata.sa ii dai sa bea.sh sa nu uiti ca trebuie sa iti iei su un animal de casaEeste vorba despre o doamna care tu ti-o formezi si dupa o duci la moll,faci cumparaturi,iti iei pet, iti faci iubit, iti iei slujba un joc in care ai o papusa [domnisoara] si trebuie sa ai grija de ea e destul de amuzant mie imi place. Trebuie sa faci anumite sarcini adica sa iti scimbi coafura, sa iei un curs pentru slujba, sa joci anumite jocuri pentru ca se poate sa castigi lucruri, sa iti cumperi haine, sa inchiriezi o casa, sa mobilezi casa [ intai trebuie sa cumperi mobila pentru casa] sa iti iei un iubit si sa faci anumite activitati cum ar fi sa mergi in parc sa alergi sau sa citesti la biblioteca bani ii faci daca muncesti, daca iti iei un iubit [acesta iti va da bani si puncte in fiecare zi] ii poti castiga le anumite jocuri daca castigi, poti schimba diamantele in bani sau chiar daca iti incerci norocul la mysteri [sau asa ceva...nu stiu daca am scris corect]. facand sarcinile treci un lv si vei primi alte sarcini pentru a trece mai un lv.
Ca sa castigi bani te duco Biroul de locuri de munca, faci un curs in caz ca nu ai facut iti scrie in partea dreapta Cursuri, astepti 2 zile pana face primul curs apoi te duci la Locul meu de munca si-o pui sa lucreze.Bani mai castigi si din jocuri, dai acolo sus la jocuri si castigi bani jucand.

Sper ca ti-am fost de ajutor:* Daca mai ai nelamuriri da-mi un mesaj pe privat:*

| Smiiilee a răspuns:

Buna daca vrei te pot ajuta pe lady popylar pe mine ma cheama Belizia in joc cautama sus la clasamente si lasa.mi un comm ca sa stiu ca esti uh.happy

| Cherry_3262 a răspuns:

De fapt nu poti sa-ti cumperi iubit.Acesa doar se gaseste la Discoteca.happy
Trebuie sa incerci sa iti gasesti iubit, deoarece nu poti mereu.
Ai calitatile sa devii o domnisoara populara? Ladypopular este un joc online, care iti va da voie sa creezi si sa ai grija de domnisoara ta. O sa poti sa urmaresti cariera, sa iei in adoptie un animal dulce de casa, sa organizezi gradina si petrecerile in gradina sau apartament, sa decorezi totul dupa gusturile tale, sa creezi milioane de combinatii de haine si machiaj.

Pentru a avansa în acest joc, ai nevoie de o locuinţă pe care trebuie să o închiriezi, de un job şi de un prieten.
Îţi poţi alege garderoba favorită pe care o poţi arăta prietenelor tale şi poţi participa la concursuri de modă.
Poţi evalua alte domnişoare şi le poţi vota pentru concursuri de modă!
Fiecare domnisoara isi doreste faima si sanse. Fiecare domnisoara vrea sa creasca si sa devina desteapta, talentata, si o femeie de succes. Ladypopular iti da sansa. Intra in lumea noastra minunata. Treci prin aventurile LadyPopular si incearca toata posibilitatile care le ofera jocul. Sunt o multime.
Optiuni bogate prin care iti poti alege felul in care arata domnisoara ta, zeci de stiluri si culori, costume, si multe combinatii. Distreaza-te cu minijocuri, sau intrece-te in concursuri de popularitate. Si multe altele!
Daca nu intelegi ceva, numele meu in acest joc este Iulika., trimie-mi un mesaj si iti voi raspunde sigur.happy
Fundita?

| ralukutza123456789 a răspuns:

Buna iubitul nu trebuie cumparat, trebuie doar sa te duci intr-un club si sa flirtezi cu baiatul care iti place, atat........Numele meu este Bubulina4 in joc adauga-ma te rog! http://v3.g.ladypopular.ro/public_profile.php?game=ro&id=143196