| WeLoveIceCream a întrebat:

care snteti pasionati de dans? ce fel de dans? de ce? faceti undeva cursuri de dans?(daca da dati-mi si mie ID'ul vostru sau lasati-mi un mesaj privat cu ID'ul si informatii). Funda!batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Escape a răspuns:

Pai sunt pasionata de street dancebatting eyelashes deoarece este un stil de dans foarte "complex".Fac in Bucuesti, pe langa Obor

| Alyna_2883 a răspuns:

Pai pot sa zic ca st pasionata de dans...adica fac dansuri moderne si fac cursuri la un club al elevilor in valenii de munte...app uite si id meu alynutza_littleangel