| luka00 a întrebat:

Caut o prietena sau un prieten(nu iubit) in jur de 13 ani pasionata de jocuri pe calculator gen Dragon age sau de mmorpg-uri si care se uita la anime-uri. Cine vrea sa se imprieteneasca cu mine, trimiteti-mi un mesaj cu id-ul vostru de mess. Sper sa gasesc un prieten sau o prietena in curand!

Răspuns Câştigător
| xAlice a răspuns:

Buna ^^ am 13 ani si sunt obsetata de anime, ma bucur ca mai gasit laughing as vrea sa fim prieteni happy

3 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Prietene lasa calculatorul si jocurile ca o sa ajungi la 20 de ani si nu o sa stii pic de cultura generala, apucate si citeste carti, ele ar trebui sa fie prietenele talewinking

| Miauti a răspuns:

Eu am 90 de ani te intereseaza? am vazut evolutia grafici de la animeuri :).

My site!
http://chobittsu.blogspot.com/ (stiri anime, japonia, festivaluri...)
http://miauti.blogspot.com/ (manga review in romana )

| luka00 explică:

Re: Mik3: deja fac asta, deci sorry dar stiu deja. si nu sunt lipsita de cultura de generala si ador cartile. momentan scriu una. jocurile sunt doar in timpul care-mi ramane liber de la scoala si concursuri.