| MrsVamp a întrebat:

Hey TPU!
Ce site-uri de socializre stiti in afara de ask.fm, facebook, si yahoo mess?
funda happy

Răspuns Câştigător
| inLoveWithNutella a răspuns:

Twitter,skype,omegle,tumblr,yahoo,youtube,vine,instagram,weheartit. happy Sper ca te-am ajutat! Funda? :*

5 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Skype si whatsapp.

| soloangel01 a răspuns:

Plusic.ro(este asemanator cu Facebook, e-mail, nume, parola). Descarcabile:Skype,

| Adikis a răspuns:

Twitter, Skype, sunt destul de multe, depinde ce fel de site te intereseaza, adica mai mult de chat cum este messenger sau cu de toate cum e facebook. Daca te hotarasti, iti mai spunwinking

| Kitybush a răspuns:

Buna! Eu mai intru pe Twitter si Omegle in afara de cele spuse de tine.

| azotlichid69 a răspuns:

Tumblr,HI5,Instagram,Netlog,Badoo,etc.