| XLittleGirlX a întrebat:

Hey TPU!

Ce site-uri pentru downloadat imagini speciale pentru samsung s5230 stiti?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Dσℓℓу a răspuns:

Www.mobile9.com.intri aici si alegi telefonul care il ai si iti da tot ce vrei imagini muzica teme pentru el.:* bafta sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Shawty a răspuns:

Incearca pe Zedge.net sus in dreapta o sa gasest un buton cu care selectezi marca telefonului dai click si pui Samsung... si o sa ai teme si poze pentru Samsung... Succes!

| daniella9805 a răspuns:

Www.zedge.net undeva sus iti poti selecta tipul de telefon si iti da
bafta!
te pup:X

| Zara_5520 a răspuns:

Ss5230