| Kimball a întrebat:

Hey TPU!
Chestia e ca se apropie ziua unei colege de facultate, care este si sefa de an si se ocupa de cam toate... si vreau sa-i cumpar un cadou ceva semnificativ săi arat ca o respect pentru ceace face vreo idee?

2 răspunsuri:
| Treaem24 a răspuns:

Da simplu daca ii ei ceva sin suflet nu conteaza ce e gestul contează mai mult ca oricee

| StevenMetalhead a răspuns:

Cadoul nu importă, cel mai important este motivul. Gândește-te ce-i place, cu ce se ocupă, dacă citește, cumpără-i o carte, dacă frecventează ceva legat de lupte marțiale, cumpără-i vreun suriken, poate cântă la pian? Note muzicale unui cântec frumos sau dacă privește anime îi poți copia vreo mangă. Deci...vezi ce interes are și stabilește cadoul )) Baftă!