| alex_9030 a întrebat:

Cum pot sa-mi pun melodii pe hi5? Dar o melodie care sa inceapa cand intra cineva pe profilul meu? Dauz FUNDITZZA!big grinbig grinbig grin

6 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Pe youtube gasesti clipuri cam cu orice melodie doresti, singurul dezavantaj de pana acum fiind faptul ca player-ul de youtube nu are autoplay, lucru nu tocmai neplacut din punctul meu de vedere fiindca atunci cand intru pe cate-un profil la care incepe muzica sa cante automat nu imi convine, mai ales ca gusturile in materie de muzica sunt destul de diverse si sunt sanse destul de mari ca mie sa nu imi placa ce iti place tie, dar in fine.

Prima oara va trebuie materialul de lucru, adica trebuie sa salvati ori sa copiati codul acesta cu un player youtube modificat [click pe link, click dreapta - Select all (Selecteaza tot) - Copy, apoi cand ii dati Paste sa stergeti cuvantul Cod de la inceput]. Acesta are in el o melodie oarecare, si anume "SuperEroul tau" – Spike si Maximilian daca mi-aduc eu bine aminte. Cum va uitati asa la el o sa vedeti partea din fata, care ne si intereseaza, cea cu link-ul melodiei:

| adellutza a răspuns:

Pai intra pe youtube.cauta melodia pe care o doresti... apoi ia link-ul melodiei.si pune'l drept comentariu la profilul tau:)...eu asa am facut:-?

uite http://ad3llutza-badgirl.hi5.com

| creatza_7914 a răspuns:

Buna

iti poti face cont pe mixpod.ro si dupa cauti mel care o vrei acolo pe mixpod, dupa is mai multe unde poti sa pui melodia (facebook, twitter)mai multe u dai pe hi5
dupa codul care ti-l da acolo il pui la hi5(despre mine)si salveaza, si gata happy
sper ca te-am ajutat.

| elenabest98 a răspuns:

http://sites.google.com/......pentru-hi5

Uite eu asa pun melodii pe hi5 si daca vrei sa inceapa o melodie cand intra cineva pe profilul da click pe o melodie din lista depinde cum iti apare pe site in linsta sau ca videoclip copiaza codul si pune-l ca si comentariu la hi5 si te sfatuiesc sa pui doar o melodie la profil pentru ca daca pui mai multe o sa inceapa toate odata cand intra cineva si nu o sa iasa prea frumos daca vrei sa mai pui melodii punele la pozele tale. Sper ca te-am ajutat fuditza:D:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar intreab-o pe fata de la adresa asta suha_terminaded_sare daca stie zi-mi si mie pe idul de mess1234ade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...pai
pentru inceput intra pe profilul tau si dupa aia intra pe www.muzicahi5.com intra pe youtube si cauta melodia preferata si copiezi linkul(cel de sus!)dupa aia o pui la link(pe www.muzicahi5.com)si dai genereaza cod:)
si gata
sper ca te-am, ajutat:*