| Pampam1 a întrebat:

cum pot sa pun poza la sablonul din profil cand intru pe hi5.Adica pe skin. Vreau sa pun una din pozele mele nu cele date de ei.Repet nu poza de la profil cea de la skin. Explicati-mi pasii. Dau funda:X
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Freaky a răspuns:

Pai apesi la modifica aspectul si in dreapta sus ai "Creează un aspect pentru profil » " dai acolo, pui un nume. si ai 'fundal de pagina' >> pui o poza cu tine. poti schimba si scrisul etc. apoi dai jos 'Salvare'. Apropo : setarile aste le faci la prima sectiune adica la "Pagină globală". sper ca ai inteles. daca nu merge ceva dai mesaj tongue

1 răspuns:
| Tiffany_4986 a răspuns:

Intri pe "gif animator" adica link-ul asta( http://picasion.com/) iti pui poza pe care o vrei, selectezi marimea(size) apoi viteza de creare a pozei sub forma de link iar dupa dai create animation, si dupa din cele 4 link-uri il copii pe al 3 lea si ii dai paste la sectiunea dorita, sper ca te'am ajutat, plsss fundita