| DeeaDoarAndreea a întrebat:

big hug
Am si eu o problema... sad
O prietena [si colega in acelasi timp], ma cam enerveaza. Adica, daca ii spun ceva, ea le spune parintilor ei, care, la randul lor ii spun parintilor mei [ei sunt fffff buni prieteni de familie]. De ex, sem trecut la un test la fizica am luat 7 chiar daca mi-a iesit media 10 si nu vroiam sa le zic parintilor si ea le-a zis [ea a luat 9] si ai mei au aflat at wits' endangryangryangry...
De asemenea, e fffff laudaroasa... ma scoate din sarite ca isi ea nu stiu ce, ca face asa, ce face pe dincolo, apoi dupa 1-2 luni imi zice "a, da stii, nu mai imi iau...nu mai am chef; imi iau x" si ma enerveaza ca tot timpul ma piseaza cu prostii din astea.
Alta faza e ca eu sunt o fire sportiva, care nu prea sta locului si ea e o lenesa si jumatate... odata am lipsit ca eram racita si ii era lene sa imi dea temele pentru ca, vai doamne, trebuia sa se ridice laughing
Ce a fac sa nu se mai comporte asa?
Daca le zic parintilor, ei imi zic ca nu vor sa se certe cu parintii ei si ma rog...si eu nu stiu ce sa fac thinking
P. S.: Ultima "achizitie" va fi un mp4, care, cred, de aceasta data, o sa fie adevarat... Cum as putea sa il stric [fara sa se observe], caci si ea odata m-a impins si mi-am scapat telul si i s-a spart de tot ecranul angry si nici nu a interesat-o!

Răspuns Câştigător
| sincer a răspuns:

Desfaci capacul si torni putina apa cu sare la baterie.

1 răspuns:
| Ale_5542 a răspuns:

Daca nu e una din cele mai bune prietene ale tale spune-i pur si simplu tot ce te deranjeaza si ce iti vine sa spui