| apalipis a întrebat:

=D Cât de curând vreau să ma tund și să ma vopsesc. Mă voi vopsii roșcată dar la forma parului nu m-am gândit. Am parul in formă de bob. Cam pana la piept în față iar in spate ceva mai jos de umeri. Nu aș dori să ma tund foarte scurt dar trebuie sa iau ceva din lungime deoarece mi-e cam ros :-s. Ceva idei de frizuri faine? =D

1 răspuns:
| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

Frumos par, am si eu ceva pentru tine;) :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sa sti ca nu le-am pus asa dea-m-pixu :))
Caci chiar m-am gandit la ce iti dau! Ti-ar sta bine cu toate, depinde de ce preferi! Succes draga;)!

Sper ca te-am ajutat! :D