| luciana_8039 a întrebat:

Hey >TPUbig grin<
Poate cineva sa imi spuna cum postez o poza la cineva pe perete la facebook si sa scriu ceva sub poza(cum apare atunci cand facem descriere la poze)?batting eyelashes
Cel mai rapid raspuns... funditahappy

Răspuns Câştigător
| zuzapitika a răspuns:

Pai imedat sub poza de pe alt profil care iti place scrie sub numele persoanei care a postat acea poza distribuie imi place...etc ii dai distribuie si de acolo te vei descurcabig grin

1 răspuns:
| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

Da,deci iei linkul de sus si il pui pe perete si ii lasi comentariu laughing
asa fac eu whistling
Funda?big grin