| taur77 a întrebat:

Dati-mi si mie niste linkuri cu jocuri faine care pot rula pe samsung galaxy mini va rog(cu exceptia celor din market).

1 răspuns:
| seriosu a răspuns:

De Vanzare! cont cu 3 hale care contin:goli toate design, veng toate design, leonov(de distractie) 8 iris, 30puncte cercetare, skylab lv 20 all.Are urmatoarele:lf3 lv 6 fiecare(lf cat pentru un goli full si 8 iris)scuturi bo-2(la fel ca si la lasere) generatoare de viteza pe uri(15)rep4 lansator pe uri pet lv 11 kamicaze lv 3, colector lv3. Petul este full de lf3 lv 6 fiecare si scuturi.PENTRU DETALII ADD R.REMUS77 DAU PE ITEME PE 4STORY SAU 50 EURO. LV 17 CONTUL PE SRV EG1 COMP VRU si VAND CONT METIN2 CELESTIAL NINJA LV 160 CU SMARAGD+9 (ARMURA DE 150) SI CUTITE DE 160+7 PE ITEME PE 4STORY ADD R.REMUS77