| AnyAnutza a întrebat:

sad Dau funda!big grin Nu stiu cum si cand m-am lovit dar am observat ca unghia cea mare a piciorului stang a crapat pe jumatate si au aparut niste denivelari pe ea.sad Unghia aceea a fost perfect la fel ca si toate celalalte unghii si nu inteleg cum de s-a intamplat asa cevasad Problema cea mare e ca vine vara si se vede foarteee urat asa cu unghia crapatasad Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Felix2009 a răspuns:

Este un unguent dar pentru ciuperca unghiilor, ceea ce nu e cazul tau.
Cred ca iti va creste la loc, dar pana atunci trebuie sa ai rabdare

| Ina93 a răspuns:

Du-te la farmacie si vezi ca este un unguent pentru asa ceva.