| Anonim_8545 a întrebat:

Dc va plac voua ochelarii de soare? in mai multe randuri please. funda pentru cel mai lung si bun textwinking

Răspuns Câştigător
| BlackChocolate a răspuns:

Mai bine intrebai:va palc ochelarii de soare? de ce? dar asta nu conteaza voi incerca sa inventez un raspuns metaforic si serios.Eu spre exemplu ii port pe timp de vara, iarna nu consider ca-si au rostul, adica o fi zapada stralucitoare da...nu incat sa-ti pui ochelari. Poate da un aer de mister, de feminitate, da stapanire pe sine, incredere si uneori aroganta.Desigur depinde si de persoana de ce-i poarta daca in general are aere de vedeta si asa mai departe.Imiplac pentru ca-ti ofera si acel aspect de"anonim"daca ochelarii sunt foarte inchisi pentru o persoana pe care o cunosti de putin timp, nu te poate cunoaste cu cohelarii pe ochi.Era si o melodie:cu ochelarii de soare, ca sa ti se vada starea de tranzitie

1 răspuns:
| adelutza29 a răspuns:

Pentru ca sunt ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff fain si te apara de soare si arata si miso.
De aceea imi place fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff mult.