| anonim_4396 a întrebat:

sad.
De cateva zile...eu nu pot intra in Local Disk(big grin). Am vrut sa-mi instalez de pe net Microsoft office Word Pad ca la scoala lucram pe el, si nu am pe ce sa-mi fac tema. El s-a descarcat, dar odata cu el s-a descarcat si ReviverSoft si 22find.In viata mea nu am auzit de acestea 2!
Acum o saptamana NU ERA ABSOLUT NIMIC in (big grin)...acum este plin cu toate ca nu am instalat NIMIC. Si de fiecare data cand vreau sa intru imi spune:
"D:\ Is not accessible. The file or directory is corrupted and unreadable."
Va rog, ajutati-ma si spuneti-mi de ce scrie asta, si de ce nu merge. Primiti FundaVOT! kiss

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

1.Folosesti un antivirus? 2. Word pad este preinstalat, odata cu Windows. Tu trebuia sa downloadezi Microsoft Office, care este gratuit(versiunea 2010)