| NushFRA a întrebat:

De ceva timp am o problema, cand vorbesc cu orice persoana ma balbai, nu ma gandesc la ce scot pe gura si vorbesc ca un Rr-it dar daca vorbesc cand nimeni nu e langa mine vorbesc liber, fara sa ma balbai corect si fara stres. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ai nevoie de exercitiu, trebuie sa te linistesti cand esti in preajma altor persoane si ai sa vezi ca problema va disparea.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mie mi se întâmplam așa când făceam curte la fete, din cauza emoțiilor puternice.
Exerciții, antrenament, întâi cu prietenii, prietenele.