| вεвїŧѕά a întrebat:

~ de Craciun vreau sa ii fac un cadou unei prietene [ cea mai buna] big grin(mentionez ca are 14 ani)... ce cadou as putea sa ii fac? cel mai bun raspuns primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Afdsa a răspuns:

Hey ^^, pai orice crezi ca ii place, daca stii sa faci "bratara prieteniei", asa zisa bratara facuta prin noduri, din ata, si e foarte draguta si se poarta, dar conteaza ca e facuta de tine, e ORIGINAL! hmm. daca nu stii, poti sa ii cumperi ceva dragut big grin. o cana cu un ursulet pe toarta(sunt o multime de cani de genul ala si le ador love struck ), un cd cu muzica care ii place ei, un tricou cu o trupa preferata, sau unul simplu cu un imprimeu dragut pe el^^...si sa nu uitam si de o ciocolata mareeeee love struck! Bafta >big grin

8 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Un mos de plus caresa cante, urechi de ren care sa straluceasca, am vauzt ca exista in real sticle de sampanie cu bomoane de tot felul snickers, lion, fitnes, kandia, laura, mars ceva dulce sa-o indulcesti i-ar placea.
am gasit pe un site o cana cu ren si un ren, un album foto cu poze cu voi 2, un colier cu inima, doua bratari ale prietenie unu sa o porti tu si alta ea pe care sa scrii numele voastre si best frends for ever(prietene bune pentru totdeuna).

| DaNtE a răspuns:

Buna.
Eu ti-as recomanda un colier in care sa ai o poza cu tine si ea...
Ar fi foarte frumos si asta ar fi simbolul prieteniei voastrewinking

Pa, si sper ca te-am ajutatbig grin

| вεвїŧѕά explică:

Stiu si fac bratari...:d si avem aman2 la fel

| Airplane a răspuns:

Depinde de ce ii place.(de ex. prietenei mele cele mai bune ii plac foarte mult cerceii)
Ii poti confectiona o "bratara a prieteniei" sau sa ii cumperi ceva ce sa ii placa : o bratara sau un lantisor (accesorii)
Poti face si un colaj in care sa imprastii in toate directiile poze cu voi 2... Poti cumpara si o felicitare cu urari de Craciun.
Cam atatea idei am big grin Sper ca iti sunt de folos! :*

| adelaroman79 a răspuns:

Pai acum depinde si de buget si cat iti permiti, dar eu zic ca cele mai frumoase si mai bine primite cadouri sunt cele facute din suflet[chiar daca e si lucru manual]
Acuma tu sti ce ii place, sau incearca sa afli cam ce si-ar dori de Craciun, incearca s-o intrebi ce vrea de la parinti sau de la bunici, si daca crezi ca reusesti sa-i iei tu ce-si doreste, atunci sigur o sa se bucurehappy
Dar vezi sa nu te dai de gol cumva!
Puupici:*:*
Fuunda daca crezi ca te-am ajutat!happy

| deea_5723 a răspuns:

Eu i-as face un tricou personalizat, cu un mesaj, sau o replica a voastra, poze, orice iti trce prin minte si crezi ca i se potriveste!winking sper sa iti fie de ajutor.Succeswinking

| Camy_7115 a răspuns:

Pai daca are 14 ani. poti sa ii iei ceva ce sa aiba amintire de la tine.cum ar fi un usulet de plus sau altceva. sper ca ti'am fost de ajutor:*:*

| Simii a răspuns:

Un glob gen cu mos craciun pe care il agiti si se amesteca niste "fulgi" in el. Daca ma intelegi.batting eyelashes