| Daix a întrebat:

Hey TPU,deci îmi place de un tip din aceeași clasa cu mine,el ma mai baga în seama, încearcă să facem eye contact, ma atinge cu nu știu ce scopuri.El are 2 prietene destul de bune cu care se înțelege minunat și le spune tot.Intr o zi le-a spus ca a avut un vis(doar ei știu acel vis).De atunci, mereu când stau pe lângă el fetele spun:visele pot deveni și realitate. Aveti habar ce ar fi putut visa?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Probabil a visat ca faceati prostioare voi 2 sau ca erati iubiti
cine stie!
daca iti place de el de ce nu incerci sa il cunosti si altfel decat colegial? sa discutati mai multe lucruri in pauze etc

| Violleta2022 a răspuns:

Poate ca a visat sa te atinga indecent... sau poate doar fac misto pe seama ta.

| MistarGoGu a răspuns:

Depinde ce varsta aveti... si pe unde te atinge! Sa nu o dăm in Codul Penal. Daca TU te simiti " confortabil " cu acele atingeri e o.k