| KidduHerexD a întrebat:

Hey TPU!
deci.intr-o zi eram la o prietena si sora ei mai mare cu 1 an decat noi daduse pe disney channelrolling on the floor
dc? pai...cautasem pe youtube si altele chesti paranormale, mirrors 2 trailer, etc.
si imi amintesc foarte clar cum era tv pe disney la oprit si ne-am dus la ele in camera numi amintesc motivul.
prietena mea a auzit ceva si cand ne-am intors in sufragerie tv era aprins pe axn scife la o emisiune cu paranormal(in gen paranormal activities' )
dar nimeni nu era in casa si sora prietenei cu prietena mea si cu mine am stat impreuna si am vazut ca atunci inainte sa plecam ca pur si simplu a inchis tv-ul fara sa schimbe chanalul sau sa-l lase pornit!
eu cel putin am crezut de atunci in spririte si etc.
ce parere aveti? voua vi-s-a intamplat? help me ca dau funda+vot si cetzivreatongue

3 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. daca ati stins tv de pe telecomanda poate vi s-a intamplat sa apasati d 2 ori consecutiv pe butonul off sitv s-a stins si la cateva sec s-a aprins iarasi! nu e nimic ciudat.se intampla adesea si orikui! nu inseamna ca daca v-ati uitat la ceva paranormal acum vi se intampla si voua! stati linistite!winking

| TellMeWhy a răspuns:

Se putea ca televizorul sa nu fi fost inchis f. bine si sa isi revina. Nu ai de ce sa-ti faci griji

| mariusraul76_6387 a răspuns:

Cred ca te bantiue cineva...nu mi-sa intanplat, poate a fost televizorul programat sa se aprinda.