| dani97 a întrebat:

din pacate maine incepem scoala. nasol, nu? cum credeti ca o sa treaca timpul pana la vacanta de primavara? eu sper sa treaca repede... si in ce zile mai avem liber semestrul asta, in afara de vacanta? ...anul asta pastele pica in mai si cred ca ne da liber si a 2-a zi de paste. bafta in semestrul 2. :*

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

laughingNu imi pare rau ca incepe scoala chiar o iubesc, adica nah, o sa fie circu dupa lume, ma inteleg cu profesori, profesoarelebig grin colegi...
Toate's bune si frumoase
Pe scurt, nu am nimic impotriva
Inca un ps
Sunt la seral laughing

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
doar la vacanta te gandesti? o sa regreti mai tarziu ca dai cu piciorul...e buna si vacanta, dar si cartea.
O zi frumoasa sa aihappy si succes la scoalawinking

| Cristi112 a răspuns:

Destul de greu laughing ..mai avem o vacanta la paste si inca o ``vacanta`` cand este saptamana altfel

| TPU3455353576 a răspuns:

Mie de exemplu mai mult la scoala imi place e mai distractiv dar acasa stateam toata ziua pe net si naveam ce face