| Bubbulina_2682 a întrebat:

Hey TPU'! E un fel de program, cand dai click pe el iti apar inimioare pe ecran, si scrie tot cate o litera i love you.Numele programului e "special pentru tine". Ma puteti ajuta?

[fundita]

Răspuns Câştigător
| Ramonish a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/24GQVQ69YEXZ/special-pentru-tine-exe.html
L-am descarcat eu... acesta e.

1 răspuns:
| respectandreisef a răspuns:

Buna sa stiti ca metin2 arde calculatoru cei care aveti laptopuri nu mai puteti sa reparati leptopul cand se arde. dar calculatoru trebuie sa iei alta unitate