| MicutzaaLis a întrebat:

Fiindca se apropie Halloween-ul, as vres sa ma costumez intr-un minion, dar nu stiu cum ar trebui sa ma imbrac. Aveti vreo idee? Daca aveti, spuneti-mi si mie, va rog!

2 răspunsuri:
| lovecats123 a răspuns:

-un tricou galben pe care poti sa desenezi acelg tipic lor(sau o bluza cu maneca lunga_
-o salopeta de blug scurt si colanti sau dresurigalbene(mai degraba lungi ca e frig ) iar daca nu ai salopeta poti sa iti pui blugi si niste bretele
-niste bocanci
-acei ochelari pe care poti sa ii porti pe cap si sa lipeste niste ochii de minions pe ei laughing
-uite-te si tu pe google pentru mai multe idei

| SupradozaDeVise10 a răspuns:

O pereche de ochelari de inot, o salopeta, pictura pentru fata galben si negru si putin alb si aia esti laughing)