| PerfectLoveDrivesOutFear a întrebat:

HRISTOS A INVIAT! Ma confrunt cu cea mai mare problema adolescentina PLICTISEALA...ce sfaturi imi dati? dar fara citit (pentru ca asta am facut pana acum), afara e frig, m-am plictisit si de muzica...si nu am nici cu cine sa vb pentru a-mi mai omora timpul.
Fundita! happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci iti ramane munca la domiciliu sa o ajuti pe proprietara casei.

| DellyDell a răspuns:

Incearca sa privesti tutoriale ( sunt o groaza pe Youtube) si poti sa incerci sa inveti si tu sa faci asta, nu stiu, stai pe ask.fm

| Sandu_Sandel_1999 a răspuns:

Stiu si eu cum este sa fi plictisit si afara sa fie frig hmm... eu de obicei incerc sa vorbesc cu un prieten pe facebook, sa ma uit la youtuberi si alte clipuri care sa ma amuze pe moment si sa uit de plictiseala