| anonim_4396 a întrebat:

ieri a fost ziua mea si servit bomboane iar baiatul de care imi place a fost singurul care m-a pupatlaughing si ma intrebam daca cumva m-ar place si el happy cateodata il prind ca se uita pe furis la mine big grin

6 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Daca a avut curajul sa te pupe cu siguranta e ceva...

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
S-ar putea...dar el ti-a dat breun semn ca tear place? Ca doar un simplu pupat...nu inseamna neaparat ca te place! Si daca tear place, nu se stie in ce sens te place.
O zi buna!

Răspuns utilizator avertizat
| gabby269 a răspuns:

Cu siguranta, absolut, total, 100%, DAAAAA!
Fetelor.nu mai fiti asa credule, daca te-a pupat de ziua ta a fost un gest frumos, daca se uita la tine..hmm..ok,poate il atrage ceva la tine dar asta nu-i un semn sigur ca te place. Daca vrei sa stii daca ii place de tine pe bune, singura cale e sa mergi sa-l intrebi.Nu-i sigur insa c-o sa-ti raspunda sincer, probabil de rusine, sau cine stie. Oricum, faza e ca din astea 2 "indicii" nu putem sa-ti spunem decat ca e simpatic, probabil vrea sa faca impresie buna.O zi buna!

| Ande20 a răspuns:

Buna.happy
Raspunsul este:100% te place.Ce sa faci? Atrage-i atentia,imbraca-te mai "chic" decat de obicei,dati cu un parfum intens, dar nu prea mult ca dup-aia vei duhnilaughing
Deci daca verti o relatie fa ce ti-am spus, daca iti si convine.
Te pup, si se vede o scanetie intre voi:*
Bafta, si incearca sa stai pe langa el, dar nu iesi in evidentawinking

| iiKiduuu a răspuns:

Ai grija sa te uiti mereu cand treci pe langa el daca nu cumva se uita la tinebig grin asta e cel mai raspandit cazlaughing)