| dede14_9958 a întrebat:

Imi dati si mie cateva statusuri frumoase de dragoste, prietenie etc. [ sa nu fie de piti laughingbig grin ]

1 răspuns:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Am să fac ceva acum pe loc.
-Iamă de mână, şi hai iubire să trecem peste toate împreună!
-Ştiu că suferi şi ca speri după ea, hai cu mine şi rău nu îţi va părea.
-Dacă mă alegi, alege-ma, eu deja te-am ales.
-Inagineză-ţi o fată desteaptă care te aşteaptă. Uităte la ea si spune : Hai, iubita mea.
-Multă lume nu mă cunoaşte, dar tu disperi după mine. Şi de asta am vrut să fiu cu tine.
-Habar nu ai cât îmi creşte inima când te văd. Dar văd că ţie-ţi sare din piept.
-O iubire ca a noastră nu se destrama aşa uşor.
-Prietenul meu de celulă, ce ai păţit, că mult tu m-ai dorit, cu ce te-am vrăjit?
-Trage uşor un fum, sărutămă, şi dă-ţi un pumn.
-Bunăciune mă făceai şi să mă săruţi vroiai.
-Băieţel deştept ai fost când m-ai ales. Şi nici măcar o dată nu ai regretat.
-Ce bine îţi stă în postul de iubit, hai seduce-ţi iubita.
-Aşează-te pe scaun şi spune-mi că mă iubeşti. Sărută-mă pe mână şi ai să înebuneşti.
-Golanaşule, pisoiaşule iubeşte-mă, doreşte-mă.
-Iaţi fetiţa şi duo unde vrei tu, doar să fii ce ea.
-Te-am găsit te-am iubit, am sperat şi te-am avut.
Baftă!
Am mai dat acelaşi răspuns astăzi, şi doar am dat copz - paste. Sper că nu are nimic.