| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPUhappy...Imi place foarte mult de un baiat dar el nu stie asta. e la aceiasi scoala unde-s eu, dar nu in aceiasi clasa. uneori cand trec pe langa el ma uit insistent la el si se uita si el la mine cateodata.

Răspuns Câştigător
| emokyda98 a răspuns:

Pai...in primul rand baietii nu sunt prosti isi dau seama cand sunt placuti si daca se mai uita atine cateodata inseamna ca poate ar simti si el ceva pentru tine...eu zic sa iti faci curaj si sa ii zici ce simtiwinkingcrede-ma va merge

1 răspuns:
| Ionela256 a răspuns:

Pai,cere-i id, sa vb si sa incepeti sa va intalniti. FUNDA?